Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ani Mori Nuse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ani Mori Nuse
Ami lshon gastaret
Ani Mori Nuse
Ami lshon gastaret

Ani A don rruza |
ani a don pare
Ani A don rruza |
ani a don pare

as nuk dua rruza
as nuk dua florie
as nuk dua rruza
as nuk dua florie

E kam marr une djalin oo
ani djal te ri e
E kam marr une djalin oo
ani djal te ri e

sa e ka o sa e ka o ora dakikun o ora dakikun
aq e ka oo ee lulia qerpikun aq e ka ooe ee lulia qerpikun


Afrim Muciqi - Ani Mori Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Mori Nuse".
3. Video është e këngës "Ani Mori Nuse", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0