Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - Sonte Kemi Dasem Hajde Mashallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

I

2x
sa shume nana u gezua
dasma nau nis
2x
zoti i shpise mori pushken
edhe ja ka krise

refreni 2x

sonte kemi dasem
hajde mashallah
hidhen vallen goca
hajde me sevda

II

2x
rena rena vijne dasmoret
me lule ne dore
2x
hidhet vallja
edhe ne oborr

refreni 2x

sonte kemi dasem
hajde mashallah
hidhen vallen goca
hajde me sevda


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - Sonte Kemi Dasem Hajde Mashallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Kemi Dasem Hajde Mashallah".
3. Video është e këngës "Sonte Kemi Dasem Hajde Mashallah", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0