A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Kenge Pas Kenge Tuj Kendu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/09/2012

2012-09-04T15:08:06

hajde me shuplak
hajde me shuplake
ani sa me gzim ta kalojme kete nate

hajde me tupana me qiftelia
o sa bukur o sa mire
po vallezon rinia

I
hije tpaska ai mindil
o sa mire ne dore pe sill
edhe floketi paske leshu
veq ti qike je per mu
sy e vetull me mi fal
mundesh zemren me ma marr
hajde sonte rri me mu
jam per ty e je per mu

refreni 2x
kenge pas kenge tuj kendu
veq tuj pi e tuj vallezu
sa mire nata po na shkon
se veq kshtu rinia don


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018