Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Udha E Mbar Moj Bija Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

2x
o moj bije e nanes bije
sot je qike e neser zoje
baba nana te kan lazdru
e nshpi te huj nuk eshte njesoj

refreni 2x

udhe e mbar moj bija jone
lej moj nazet me ni ane
mblidhi ment e shtini nkry
nuse e re bahesh moj bije

2x
duhesh ftyren me na zbardhe
bahesh nuse ma e mire
bani punet krejt me rend
hallkut gojen me jau mbyll


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Udha E Mbar Moj Bija Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Udha E Mbar Moj Bija Jone".
3. Video është e këngës "Udha E Mbar Moj Bija Jone", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0