Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - Sille Sille Ate Shami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

sille sille qiko ate shami
mire po lun per bukuri
sonte duhet krejt me kall
kjo shoqeni po te rrin per balle

2x
sille sille qiko ate shami
mire po lun per bukuri
sonte duhet krejt me kall
kjo shoqeni po te rrin per balle

II

2x
sille djalo ate mindil
luje vallen sa ma mire
knoje kangen sa ma mire
sonte duhet krejt me kall

III

2x
hajde hajde lulja e prillit
me ate za sikur tbilbilit
te vallezojme o te kendojme
¨kete shoqeni ta disponojme

IV

2x
hajde hajde ti or djal
kengen zoti ta ka fal
zeri yt lart kur ndihet
edhe bora ne male shkrihet


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - Sille Sille Ate Shami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sille Sille Ate Shami".
3. Video është e këngës "Sille Sille Ate Shami", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 1