Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - Ku E Begenise Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ku e begenise ku e begenise
lulije kete vend e

2x
une ebegenisa une e begenisa
oborrin me peme

II

2x
oborrin me peme,oborrin me peme
oj ku ma ke pa e?
2x
kur isha e vogel, kur isha e vogel
kah dera i kam ra e

II

2x
ku e begenise ku e begenise
moj ma te mirin vllae
2x
une me te u pelqeva ,une me te u pelqeva
oj kur e kam pa e


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - Ku E Begenise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku E Begenise".
3. Video është e këngës "Ku E Begenise", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0