Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Tamam Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kur ma lujshe njanin sy rrak ka tak zemra mu thy rrak ka tak zemra mu thy. kmishes pullen ja mbertheve me ka krejt zemren ma theve me ka krejt zemren ma theveee. dil e mos u fsheh aman aman ty te dua ty te kam per qef ti je tamam tamam per mua x2 emrin kur po ta permendi zemra don mem dal prej vendi zemra don mem dal prej vendi e mem ba me dor mem prek pasha zotin du me dek pasha zotin du me dekkk dil e mos u fsheh aman aman ty te dua ty te kam per jet ti je tamam tamam per mua x4


Ky tekst u dërgua nga Loqkejka

Afrim Muciqi - Tamam Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tamam Per Mua".
3. Video është e këngës "Tamam Per Mua", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0