Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Sonte Dua Te Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sonte dua te pi

Jam i lodhur nga kjo merzi
Sonte shoke dua te pi
Jo nje gote por nje shishe
Çdo gje shpirt o, ti me prishe x2

Une te du' me shumti
Tash ka mbet veq nje gote raki
Por nuk mundem une te ta fal
Ate gabim e ate skandal x2

Jam i lodhur nga kjo merzi
Sonte shoke dua te pi
Jo nje gote por nje shishe
Çdo gje shpirt o, ti me prishe x2

Une te du' me shumti
Tash ka mbet veq nje gote raki
Por nuk mundem une te ta fal
Ate gabim e ate skandal x2


Ky tekst u dërgua nga  lena

Afrim Muciqi - Sonte Dua Te Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Dua Te Pi".
3. Video është e këngës "Sonte Dua Te Pi", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0