Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Hajde Gjanem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


her pot tdu e her spot du
naqet tuja po dojn met tranu
qefin me ta mar nuk po ja vlen
se aq ty nuk po te pelqen

refreni 2x:
mos me le gjanem
hajde ti hanem
shum nga jeta mos kerko
se ti mbetesh pa kurgjo

her me vjen e her me ik
shum e lazdrume koke bre qik
sdi pse kaq shum kajde pom qet
kur ma mir se une ti ski me gjet

refreni 2x:
mos me le gjanem
hajde ti hanem
shum nga jeta mos kerko
se ti mbetesh pa kurgjo

refreni 2x
mos me le gjanem
hajde ti hanem
shum nga jeta mos kerko
se ti mbetesh pa kurgjo


Ky tekst u dërgua nga F & F

Afrim Muciqi - Hajde Gjanem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Gjanem".
3. Video është e këngës "Hajde Gjanem", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0