Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Afrim Muciqi - Kur Te Takova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Tranove Krejt"

Këngë e albumit:

"A Po Vjen Ne Pushim"
Per heren e par kur e takova..
ju afrova dhe i thash..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..

Ref:
Me buzqeshi me shikoj ne sy..
e me tha me fal kush je ti..
ja tregova emrin si e kam..
dhe vazhduam aty ku e lam..

Per heren e par kur e takova..
ju afrova dhe i thash..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..
ti je shum e bukur pse rrin e vetmuar..
po dua sonte t'rina bashk..


Ky tekst u dërgua nga Betimi
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...