Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muciqi - Dikur U Deshtem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur U Deshtem".
3. Video është e këngës "Dikur U Deshtem", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muciqi - Dikur U Deshtem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Xixa Xixa"

Komente

Asnjë Koment

20/12/2011

2011-12-20T00:37:10+00:00Pse mi puth ti buzet ? Cka kerkon me teper ?
Kur ne shtratin ton moj zemer, shtriesh me nje tjeter.
N'tavolinen time, ndezur nje qiri
gjithkun sonte drite moj, vec te un errsire.

Ref.:
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime, ty'takon perjet.
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime ty'takon perjet.

Sa e gjat esht jeta, sa e shkurt dashnia
nje dite behet von o shpirt, t'kalon bukuria.
N'tavolinen time, ndezur nje qiri
gjithkun sonte drite moj, vec te un errsire.

Ref.:
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime, ty t'kanon perjet.
Gezuar gezuar, te uroj shendet, kjo unaz e zemres sime, ty t'kanon perjet.


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet