Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Hajde Molla Dardha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2012

2012-11-27T17:43:58


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Molla Dardha" kënduar nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Afrim Muciqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hajde hajde o molla dardha
kalavesh po na vjen fatbardha
o hajde hajde o molla dardha
kcea zidin te dola perpara
a po nalesh a te vrava
na shkoj jeta aman
java java, java java
spom len nana aman
e spom len baba
qat unaze aman
kthema mrapa.kthema mrapa
ndjeu qyteti aman
krejt mahalla, krejt mahalla
bukuri amanMë Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...