Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Po Kendon Bilbili  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T20:15:45


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Kendon Bilbili" kënduar nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ylli Baka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po kendon bilbili
Po na vjen behari
Do vine emigrantet
Do me vije mua djali
(x2)

Cka neno qe gjemon deti
Po vine djemte nga kurbeti
Po vine e rrugen se dine
Se kan ikur cilimin
(x2)

Do te dal e do ti pres
Mu veniten syte e zez
Syte e zez me jane venitur
Na shkoj jeta duke pritur
(x2)

Ju se dini sa ju dua
Asnje here nuk ua kam thene
Po gjithmon jeni me mua
Ne gezime dhe ne kenge
(x2)Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...