A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Dil Ne Pengjere


Nuk ka akoma asnjë votë


14/02/2013

2013-02-14T18:35:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Ne Pengjere" kënduar nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018