Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Largesi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/02/2013

2013-02-14T17:35:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Largesi" kënduar nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Klodi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

larg jemi larg jemi
por as nje kilomentra nuk jemi ne se do te kendojm se pashku ne mos ke der ti ne jemi dy e jo nje

mos arho se jemi bashk
po baskh per qildhMë Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet