A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Afrim Muciqi - Ka Dera Te Erdha


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

(0)

05/10/2012

2012-10-05T12:42:35


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Dera Te Erdha" kënduar nga Afrim Muciqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muciqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018