Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi & Labi - Luje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ti Je Ma E Mira"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Labinot Tahiri (Labi)

25/05/2012

2012-05-25T11:43:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luje" kënduar nga Afrim Muciqi & Labi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muciqi & Labi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga 2Ton. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Fol zemer se erdha veq per ty me ti thon direkt do sene drejt ne sy si te pash ty mu ndryshu krejt komplet jeta hypa ne qdo vene qe me bon gjak nxeta hajde dridhe vazhdo sillu edhe kce të lutna veq mos u bo kishe nuk me njeh se ti mu me ke njoft edhe me njeh shum mir thuje njonen po ose jo se nuk osht veshtir bashk me ty une po du sonte me kon mos i ngo tjeret per mu se qka te thojn ngom loqko une nuk po du vet me te lon ka te tjera po une per te tjera nuk po du vet me te than krejt jan te mira po ti ma shum po me pelqen jo veq mu po e kalle krejt ket ven mos me thuj jo se ma prish edhe tripin krejt mu me njeh apo ma din edhe principin.

luje tash luj me mu auuuuhhh hiq pa pushu
luje qashtu vazhdo afrohu dhe mos u largo 2x

o hej mir se te gjeta se ti ma ndreqe diten token e dridhe edhe e kalle piten hajde ti te une e mos prit me ardh une te ti po te kallxoj se me mu ne problem hin po me disponon edhe gjakun po ma nxen afrohu ti te une se me ki hi ne gjdo vena afrohu loqko se ski qka me u tut ngadal nuk ki nevoj hiq me u ngut se tash pe sheh se erdhi edhe rendi jon mos me fol ma se tani mundet me u ba vonë monotonin në energji tash po ma shendrron terrin krejt drit sonte je ka ma bon ngom mu e shka thojn tjerët ti mos i ngo veq nga dora jem ti zemer shko se dora jeme vetem ty po don me te prek qashtu ma vazhdove jeten loqko se kesh tuj dek

luje tash luj me mu auuuuhhh hiq pa pushu
luje qashtu vazhdo afrohu dhe mos u largo 2x

luje auuhhh luje 2xMë Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet