Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muciqi - Kanga E Flamurit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kanga E Flamurit".
3. Video është e këngës "Kanga E Flamurit", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muciqi - Kanga E Flamurit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Qorr Ilazi"

Komente

Asnjë Koment

30/04/2014

2014-04-30T15:58:37+00:00Heeeej
6 Tetor o 68
Na u hap lajmi o hi vertete

na u hap lajmi o i vertete
si nradiona ashtu ngazete

si ngazete o ashtu nradie
Kerkon shqipja flamur lirie

hajde hajde o flamure
Shqiptaria tka majt tre dure

bona hallal o flamure
Kastrioti tka mbajt ne dure

O shqiponja moj rrema rrema
kush stdon ty hajde i plast zemra

i plast zemra ju shkrumofte
Se na jem bijt e kosoves

E flamur kush tngriti i pari
Ded Gjon Luli, Ismajl Qemaili

jemi vllezer jemi Shqiptare
oooo more flamure ooo
o malet tonaa kombetare njoherrr


Ky tekst u dërgua nga ArjetaMar
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë