Live Video

Afrim Muçiqi, Luljeta Krasniqi, Ymer Bajrami & Nazife Bunjaku - Potpuri 4 (Gezuar 2016)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2015

2015-12-13T13:55:43

Më Shumë Nga

Luljeta Krasniqi

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Nazife BunjakuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 4 (Gezuar 2016)" kënduar nga Afrim Muçiqi, Luljeta Krasniqi, Ymer Bajrami & Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muçiqi, Luljeta Krasniqi, Ymer Bajrami & Nazife Bunjaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...