Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muçiqi - Zoti I Shpise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti I Shpise".
3. Video është e këngës "Zoti I Shpise", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muçiqi - Zoti I Shpise  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/11/2016

2016-11-21T18:06:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti I Shpise" kënduar nga Afrim Muçiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muçiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Smail Puraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Zoti i shpies ooo,
miremrama, me gjith zemer perhajr dasma
tmadh e tvogel na ki fituee,
per kit dit hiq sje ngushtue

ref. (x2)
qoju nkom o bajraktar
nisja vallen sa ma par
prej mengjiesi ne kit vend vallen nuk kena me ndal

Zoti i shpies ooo,
tu rrit nera, gjith me gzime te shkoft jeta
e ka pas adet gjithmonje kjo shpije
mu permend per burrënije

ref. (x4)
qoju nkom o bajraktar
nisja vallen sa ma par
prej mengjiesi ne kit vend vallen nuk kena me ndalMë Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet