A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Afrim Muçiqi & Gold AG - Kur Ta Ktheva Kosov Shpinen


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2017

2017-12-13T18:13:58

See Also

Gold AG

Song from the album:

"N'dardani Bjen Ni Tupan"


Kur ta ktheva kosov shpinen hej e hej mor e lash nbor e gjeta dimer

Porsi uji qe del nga gurra hej e hej mor porsi bora neper shkurra
Porsi mjalta neper hoje hej e hej mor del prej zemres ndan prej goje
Dridhen telat e sharkise hej e hej mor per me i knu perjet lirise
Gjetem shkret moqale kneta hej e hej mor nat e gjak o na shkoj jeta
Na nxorr jasht krajli serbise hej e hej mor sikur sot ky shtet tradhtise
Motrat tona i kemi lane hej e hej mor se nshipni e kem ni nane
Smjafton kanga e sharkise hej e hej mor per me i knu gjithmon shipnise
Ty shipni te kem gjithmone hej e hej mor doren nzemer pushken ndore.


Lyrics submited by E.S
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019