Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrimi, Beni, Naimi & Ismeti - Ani Moj Kosove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Kosove".
3. Video është e këngës "Ani Moj Kosove", por nuk këndohet nga Afrimi, Beni, Naimi & Ismeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrimi, Beni, Naimi & Ismeti - Ani Moj Kosove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T16:44:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Moj Kosove" kënduar nga Afrimi, Beni, Naimi & Ismeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrimi, Beni, Naimi & Ismeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ani Moj Kosov o moj bukuroshe
O Rreth e rreth edhe qoshe qoshe
Ani O ma te miren o mate miren
o ma ke si ari
Ani ktu gjithmon o Rrnu shqiptari
Ani ktu gjithmon o ka rrnu shqiptari

Ani ktu gjithmon o ka rrnu shqiptari
o Brez pas Brezi e Djal Pas Djali
Ani Brez pas Brezi e koh pas kohe
O Kurr Kosoven jo se leshojm prej Dore
Ani Kurr kosoven jo se leshojm prej Dore


Ani une ket kang o e kendoj me zemer
O i kenoj trimat o emer per emer
o emer per emer
Ani o kush e Nisi Luften Ma i Pari
O ne prekaz o Bac Adem Jashari
Ani Ne Prekaz o Trim Adem Jashari

Ani Kush Na Ishte Jalla Trim i Dyti
O Vjen Nga Llapi Zahir Pajaziti
Ani Vjen Nga LLapi Zahir Pajaziti

Ani Kush e Thej Kufinin Nkoshare
O Nga Gjilani Agim Ramadani
Ani Nga Gjilani Agim Ramadani

Ani UCK-së Jalla ku ishte Trimi
O Nga Ferizaji Ferizaji Rexhep Bislimi
Ani Nga Ferizaji o Rexhep Bislimi


Ani Per Kosov edhe Per Shqiptar
O Qe Dhan Jeten O Me Faqe Bardhe
Ani Qe Dhan Jeten o Per Faqe BardheeeeeMë Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë