Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Greta Koçi - Potpuri (Gezuar 2022) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse sme thirre djal te vi une me ty
pse sme thirre djal te vi une me ty
oret mduken gjata kur jam un pa ty
oret mduken gjata kur jam un pa ty

Dole ne dritare dhe me dor sma ban
m'kish marr malli vajz veq per zanin tan
2x

E di sa te dua e di sa me don
e di sa te dua e di sa me don
e di se t'penguan per bashkimin ton
e di se t'penguan per bashkimin ton

Kur te dua un bota le te plas
ata qes kuptuan zoti le ti vras
2x

O ti djali pa martue
o ti djali pa martue
shit alltien merrem mue
shit alltien merrem mue

Un alltien nuk e shese
un alltien nuk e shese
ja dot marr moj ja dot vdese
ja dot marr moj ja dot vdese

O ti djali pa martue
o ti djali pa martue
shit sahat e merrem mue
shit sahat e merrem mue

Un sahatin nuk e shese
un sahatan nuk e shese
ja dot marr moj ja dot vdese
ja dot marr moj ja dot vdese

Shtrona moj nuse shtrona neper oda tona
shtrona te ngrejm dolline kaj kafe ta pime
e shtroj un ta ngrejm dolline kaj kafe ta pime
e shtroj un ta ngrejm dolline kaj kafe ta pime

Shtrona moj nuse shtrona neper oda tona
shtrona te ngrejm dolline kaj kafe ta pime
e shtroj un ta ngrejm dolline per ciftin e rie
e shtroj un ta ngrejm dolline per ciftin e rie

O dola kur dola o dola kur dola
Kur dola te dera kur dola te dera
o pash mat bukren o o pash mat bukren o
veshur me te verdha veshur me te verdha

O dola kur dola o dola kur dola
kur dola te dardha kur dola te dardha
o pash mat bukrin o o pash mat bukrin o
veshur me te bardha veshur me te bardha


Afrim Muçiqi & Greta Koçi - Potpuri (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0