Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Afrim Spahiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Tetor 2017, Afrim Spahiu publikon videoklipin "Online". Në vitin 2018, Afrim Spahiu publikon albumin "Live 2018". Më datë 14 Prill 2021, Afrim Spahiu publikon videoklipin "Shpirt E Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Faton Avdyli

Fidaim Gashi

Lirigzon Emini

Qemal Stafasani

Ferki Veseli

Iljas Limani

Arbër Aliu

Arbnor Dulla

Mirsad Jonuzi

Bujar Gashi

Tags: Afrim Spahiu


Komente mbi këtë artist