Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Afrim Uka - Maturant

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Afrim Uka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Uka - Maturant  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

27/02/2010

2010-02-27T18:17:44+00:00Kush esht me e bukur sonte
kush ket nat po e hieshon
esht nje maturante e bukur
qe mes shoqeve po vallzon

kush me bukur e kush me mir
kush me mir belin e dridh
nje bukuroshe qe shendrit
ne mes te nates po e ban drite

ref;
vallzoni maturant vallzoni
naten e fundit ju festoni
e ne shtatorin e ardhshem
njeri-tjetrin me mall kujtoni

kush vallxon me mir ket nat
kush ket vend po e kall flak
jan kta tri e kto te reja
maturant qe i ka peja.

sa shpejt shkuan 4 vite
qe se bashku i kem kalu
mos mendoni per lamtumir
sonte dojm veq me festu

ref;
vallzoni maturant vallzoni
naten e fundit ju festoni
e ne shtatorin e ardhshem
njeri-tjetrin me mall kujtoni..


Ky tekst u dërgua nga Lin'da Adnil
Më Shumë Këngë Nga Afrim Uka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet