Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Fetah Muçaku
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Aga B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fetah Muçaku (aga-b) eshte ne shkollen fillore-te mesme te ulet "Vezir Jashari" Deshira e madhe qe pati per muzik fillori edhe te kendonte muzik po te te ardhmen ka deshir te behet nje nder kengtar siç jan kengtar te njoftur....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nitinjo

Hustle5k

Nolle

Atonbeatz

Kook.1

Adriatic

Babarim

Dion

Dr.Ree

Bad Sight

Tags: Aga B, Aga-B, Fetah Muçaku, Fetah Mucaku


Komente mbi këtë artist