Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aga B - U Ndam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne bankat shkollore ti me ike
Dy zemra qe u deshten dikur
Por di se dika me ike
Dhe zemres i vure nje gur.

Ref
U ndam ne ersire
Jeta ndrje ka
Kurse zemra lamtumire
Zemres nuk i tha.

Dashuria e par nuk harohet
Degjoje ket keng qe trondit
Se mali me mal nuk bashkohen
Dhe njerzit takohen ket dite.

Ref
U ndam ne ersire
Jeta ndarje ka
kurse zemra lamtumire
Zemres nuk i tha.


Ky tekst u dërgua nga Aga B


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aga B
Publikimi: 31/01/2010


Aga B - U Ndam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Ndam".
3. Video është e këngës "U Ndam", por nuk këndohet nga Aga B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aga B:


Komente 0