Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aga B - Erdha Apet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


MA I FORTI SLLAKOVCIT KUR ZHDRYP TE QARSHIA KU BOJN LLAF NJERZIA PASKA ARDH AgA B-ija NDRYSHE PO NINA NDRYSHE AMBIENTI UN TA QI FAREN UN JAM MA I TRENTI - SLLAKOVCIN SUN MA NAL JO TIIH PO KERKUSHI UN KAM MASHKUJ KUR VJEN PUNA TE PRUSHI
ME CEDEJA TMIA SI THMIA MASHTROHESH SLLAKOVCALI LIND E MA VON SUN BOHESH MU PIK KJO ULPIANA TU PEC MARIANA KOM SHUM SFIT SE AGA SRRIN PA SVIT SHKA HAMAM PO JA NIN SHKA BOM AGA N´PRISHTIN I KAM TANA TMIRAT E ZEMREN LUGIN DHIPAT VET PO VIN SE ME AGEN PO JA KANA MOS UM VESH PANTOLLT E GJANA SE TI QI ATO NANA SHKO SHKYNI POSTERAT SE INATI JU PLASI KQYRUM GJITH DITEN SE AAA STA RR...
REF(2)
ERDHA APET ME TI QI KREJT STUTNA PI TEJA UN JAM I NJEJT ERDHA NE SLLAKOVC PO TIIH KU METE A TE ARRA E VJETER NI STREH TIIH GJETE....


Ky tekst u dërgua nga Aga B


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aga B
Publikimi: 31/01/2010


Aga B - Erdha Apet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdha Apet".
3. Video është e këngës "Erdha Apet", por nuk këndohet nga Aga B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aga B:


Komente 0