Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agertina Muca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Agertina Muca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Dhjetor 2010, Arsen Ahmetaj publikon videoklipin "Mbetca Ne Krahet E Tua", në bashkëpunim me Agertina Mucën. Më datë 28 Qershor 2011, Agertina Muca publikon videoklipin "Ylli Kesaj Vere". Më datë 18 Nëntor 2013, Agertina Muca publikon videoklipin "Keq Do Perfundosh". Më datë 17 Korrik 2014, Agertina Muca publikon videoklipin "Fjala Te Dua". Më datë 4 Gusht 2014, Agertina Muca publikon videoklipin "T'me Kuptosh". Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Agertina Muca, Argentina Muca

Komente 0