Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agim Boshnjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Agim Boshnjaku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Agim Boshnjaku jeton dhe vepron ne Prishtine. Në vitin 2015, Agim Boshnjaku publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2016, Agim Boshnjaku publikon albumin "Luj Moj Shqiptare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLuj Moj Shqiptare (2016)

Live 2015 (2015)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naser Beqiri

Demush Malaj

Xhero

Merki Buduri

Jashar Hoxha

Kasso

Berat Demiri

Krayzie Xia

Trim Jakupi

Majesty

Tags: Agim Boshnjaku, Gimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet