A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Letrës Së Bardhë…

Ajo që mbeti gjithë jetën e virgjër
Më ra në dorë krejt rastësisht.
Dhe unë rrugaçi I poezive
E zhvirgjërova përfundimisht

- poezi nga Agim Doçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019