Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Duro - Me Syrin Pishë Përherë Në Ballë (Feat. Xhoni Athanas, Gjergj Sulioti & Dhimitër Dushi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po gjemon kudo
sadapi juaj
o bijte e klases pararoje

Ne perreth partise
gjithmone bashkuar
Marshoni drejt revolucuion

Ne cdo stuhi
ne cdo armik
ti qendron klasa jone
Ti pararoje cdo dite
Agim Duro
Featuring: Gjoni Athanas, Gjergj Sulioti & Dhimiter Dushi
Publikimi: 14/03/2022
Muzika: Xhavit Ujkani
Teksti: Zhuliana Jorganxhi
Dirigjent I Orkestrës Së Radios Dhe Televizionit: Ferdinand Deda


Agim Duro - Me Syrin Pishë Përherë Në Ballë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Syrin Pishë Përherë Në Ballë".
3. Video është e këngës "Me Syrin Pishë Përherë Në Ballë", por nuk këndohet nga Agim Duro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0