Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Agim Elmazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Komogllav (Ferizaj) 
Agim Elmazi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isuf Rashiti

Nexhat Vitia

Bashkim Sylaj

Xhavit Vitia

Behxhet Korpuzi

Isuf Berisha

Luan Zogiani

Rizah Bllaca

Hashim Shala

Sali Mani

Tags: Agim Elmazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet