A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Agim Gashi është një shkrimtar dhe autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Shto profile

zyrtare

» Dërgo Një Poezi »

» Dërgo Një Poezi »

Tekste Këngësh

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Kaman Myftaraj

Gerald Ramaj

Spiro Gremo

Romeo Gegushi

Nehar Lama

Gazmend Beqaj

Rami Tuda

Gëzim Kikija

Valentin Juncaj

Vilson Junçaj


Tags: Agim Gashi

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018