Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Hoxha - Tuj Shetit Ke Tull E Pusit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9

Tu shetit ke tull e pusit
Tu shetit o ke tull e pusit
un këputa nji tranafile
tranafiles o q'i vjen era
lule t'bukra na sjell pranvera
of amon amon
Kur ma bjen o kafen përpara
me ato dur porsi biluri
mshef me sy moj tu dhasht e mara
fol e qesh moj tu shtoftë nuri
bukuris ore
Ma bjen kafen me buz tu qesh
më shikon me ato syt e zi
porsi karafili me vese
tranofile je kimetleshe
of amon amon


Ky tekst u dërgua nga Gjakovari


Nuk kemi video për këtë këngë.


Agim Hoxha
Publikimi: 01/12/2007


Agim Hoxha - Tuj Shetit Ke Tull E Pusit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuj Shetit Ke Tull E Pusit".
3. Video është e këngës "Tuj Shetit Ke Tull E Pusit", por nuk këndohet nga Agim Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agim Hoxha:


Komente 0