Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Poshka, Kompjuter Gruas Për 8 Mars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-03-2012]
Kengetari Agim Poshka sot bashkeshorten e ka befasuar me nje kompjuter, dhurate kjo jo romantike, sic e quan edhe vete Agimi, por e nevojshme dhe praktike.

"Parapelqej qe bashkeshortes ne cdo feste t'i blej gjera per te cilat ka nevoje dhe qe i nevojiten ne jeten e perditshme. Andaj sot i bleva nje kompjuter, nuk tingellon si dhurate shume romantike, por eshte shume praktike pasi qe ka filluar te shkruaje temen e magjistratures dhe kjo i lehteson me shume punen ne vend se ta shkruaje ne laptop si tani. Per ta dekoruar kam pergatitur edhe nje buqete te madhe me lule ne vend te tastieres, dhe ne mars kemi edhe pervjetorin e 5-te te takimit tone te pare dhe e festojme vazhdimisht", ka thene ai.
 (zeri)Komente 0