Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Poshka - I Kam Te Gjitha E Skam Asgje!! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Sa gjera ne jetuam
e sa kemi per t’kaluar
duam te ndryshojme
ate qe s’ndryshon,
perpiqemi te themi ate qe kurre
nuk eshte thene.

perpiqemi te kthjeme
vitet qe iken, iken shkuan
perpiqemi te duam
ata qe nuk na duan.

se kam kete, e kam ate,
i kam te gjitha e s’kam asgje
se kam nje mall, e kam magji.
e kam nje kenge plot nostalgji.

perpiqemi te qeshim
athere kur duhet qare,
duam dhimbjen ne gezim ta kthejm
dhe kur e gjejme,
na duket vone.
Agim Poshka
Publikimi: 01/12/2005


Agim Poshka - I Kam Te Gjitha E Skam Asgje!!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Kam Te Gjitha E Skam Asgje!!".
3. Video është e këngës "I Kam Te Gjitha E Skam Asgje!!", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:


Komente 0