Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Poshka - Mike Moj Ne Te Kam Per Mike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Do te vdes, do te vdes
kur te vdes te behesh qyqe
te me qash o te me qash,
te me qash brigje me brigje
her me vaj, her me vaj
her me vaj e her me lixhe
te me qash mua te zin'
se per ty prisha rinine!

Mike ne te kam per mike
na moj na moj na moj na
nuk do vdes, po bej shaka
Kur te vdes te behesh qyqe
na moj na moj na moj na
nuk do vdes, po bej shaka!

Na moj na moj na moj na
nuk do vdes po bej shaka
kur me ke ne krah't e tua
mos u bej qyqe, nuk dua,

Na moj na moj na moj na
ti per mua hiq mos qaj
po kendo e hudhu valle
se ne loder prap ngjallem!

Hajde moj te shuajm mall
nese vdes s'dua te vuash,
te me duash sa jam gjall
se po vdiqa bej c'te duash...Nuk kemi video për këtë këngë.


Agim Poshka
Publikimi: 17/03/2013


Agim Poshka - Mike Moj Ne Te Kam Per Mike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mike Moj Ne Te Kam Per Mike".
3. Video është e këngës "Mike Moj Ne Te Kam Per Mike", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:


Komente 0