Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agim Poshka - Zeri I Dijes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Ne rreze te sharrit
Ti linde, dhe solle dijen
dhe solle shpresen.

E mes deshirave dhe
endrave te vjetra ti solle
driten ti solle boten.

Te pergjerohem ty univerzitet
per vizionon qe ti ma dhe,
te pergjerohem dhe sot dhe mot
per ne te gjith ti je e ardhmja jon.

We dream of hope,
we dream of love,
we build the future
for all of us.

And everyday
that goes by your glory.

Will rise and rise
we are the south
we are the east
europe is here
your world is here.

Nie sme jug
nie sme istok
europ us here
your world is here.

Eja se bashku dhe ti me ne
dhe zeri yt larg te vej
zeri i rinise dhe miresis
zeri bashkimit per dituri

Ky tekst u dërgua nga Belma


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 14/07/2009


Agim Poshka - Zeri I Dijes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zeri I Dijes".
3. Video është e këngës "Zeri I Dijes", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:


Komente 0