Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Agim Tejeci - Mora Rrugën Për Marash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ëndrrat E Mia"

Komente

Asnjë Koment

11/04/2013

2013-04-11T15:54:03+00:00Mora rrugen per Marash,
me ze gjumi te kala.
Je larguar diku larg,
Ty Dafina me s'te pashe.

Dafina moj, Dafina moj,
Dafina moj, Dafina moj.
A e di se sa te du,
une per ty jam permallu!
A e di se sa te du,
une per ty jam permallu!

Ti me ishe shprese e jetes,
cdo gje n'jete me ishe ti.
Si nuk pate pak meshire,
ike dhe me le n'vetmi!

Dafina moj, Dafina moj,
Dafina moj, Dafina moj.
A e di se sa te du,
une per ty jam permallu!
A e di se sa te du,
une per ty jam permallu!


Ky tekst u dërgua nga Meda
Më Shumë Këngë Nga Agim Tejeci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet