Agnesa Nuredini
Agnesa Nuredini
Agnesa Nuredini
  • Vendlindja:
  • Maqedonia e Veriut
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Agnesa Nuredini është këngëtare e njohur. Ndonese e re dhe e panjohur per publikun, Agnesa Nuredini eshte pelqyer shume qe ne kengen e pare te saj te realizuar ne fund te vitit 2011. Per publikun Agnesa eshte nje emer i ri dhe shume pak i njohur, mirepo kenga e saj "Te humba ty" ka arritur nje numer te madh te klikimeve ne Youtube.
Ajo eshte 17 vjecare nga fshati Pallatice i Tetoves, nxenese ne shkollen e mesme te muzikes ne vit te trete.

Më datë 11 Shkurt 2020, Agnesa Nuredini publikon videoklipin "Malli I Nenes".

Më datë 4 Shtator 2020, Agnesa Nuredini publikon videoklipin "Vllau Jon Ma I Miri". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani.

Më datë 25 Prill 2022, Agnesa Nuredini publikon videoklipin "A Po Te Kujtohna". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bini Nebihu.

Më datë 11 Janar 2023, Agnesa Nuredini publikon videoklipin "Pranverat Kalojn". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa orkestrimi u krye në bashkëpunim nga Meti Neziri & Alldin Sallahi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1