Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agnesa Nuredini - Te Humba Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8

un mbeta per ty si nje roman i lexuar tash vetem dekor nraftin tend e haruar.
Se cma dogje shpirtin tim o mend mi more,
kur te pash me tjetren zemer dor per dore,
per nje cast der sa nuk vdiqa tpash me sy me ne fund un e kuptova se te humba ty

REF un mbeta per ty si nje roman i lexuar tash vetem dekor nraftin tend e haruar
e mallkuar ishte dita krejt pa pritur ti me tjetren nperqafim un e habitur per nje cast der sa nuk vdiqa tpash me sy me ne fund un e kuptova se te humba ty
(ref)
un mbeta per ty si nje roman i lexuar


Ky tekst u dërgua nga Meli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Agnesa Nuredini
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/04/2013


Agnesa Nuredini - Te Humba Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Humba Ty".
3. Video është e këngës "Te Humba Ty", por nuk këndohet nga Agnesa Nuredini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agnesa Nuredini:


Komente 0