Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nesa Omaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90
Këndon kryesisht: popullore moderne

Nesa Omaj është këngëtare e njohur. Në Gusht 2014, Agnesa Omaj merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Tatuazh".

Më datë 22 Korrik 2016, Nesa Omaj publikon videoklipin "Boni Nones Temena".

Më datë 21 Tetor 2017, Nesa Omaj publikon videoklipin "Mirupafshim". Për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 29 Tetor 2017, Nesa Omaj publikon videoklipin "Lotët E Mija". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 8 Nëntor 2017, Nesa Omaj publikon videoklipin "Mallkoj Diten". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 5 Nëntor 2018, Nesa Omaj publikon videoklipin "E Pa Shpres". Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 2 Nëntor 2019, Nesa Omaj publikon videoklipin "Baba Jem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 1 Shtator 2020, Nesa Omaj publikon videoklipin "Me Ty Zemer Shum Po Ma Don".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist