Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nesa Omaj - Dashuri Vrastare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(2x)
keshtu po me vret
dashuria per ty esht nje loj
ti me fyen dhe un e pranoj
me nuk mund te duroj.

(2x)
nje tjetr sot e ke
lumturin ja fal asaj
para zotit me beso je me faaaat.

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare

(2x)
me mir me harro
kjo qe po te them esht e vertet
shans te dyt per ty nuk do te ket
me harro ti per jet

(2x)
ti nuk e kupton
ka nje zot qe na gjykon
me beso kjo zemer jo ste pranon

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare
Nesa Omaj
Publikimi: 24/11/2017


Nesa Omaj - Dashuri Vrastare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Vrastare".
3. Video është e këngës "Dashuri Vrastare", por nuk këndohet nga Nesa Omaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nesa Omaj:


Komente 0