Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nesa & Rilind - Pasha Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

-Rilind-
Jena larg
Jena larg
Nuk jemi bashk
Dije se shum tkom dasht

Aaaa ca mke bo
Shpirtin ma ke vra
Tfala ke nga une
Se te du halaaa-
-aaa ca mke ba
Shpirtin ma ke vra
Mke bo me qaa

Ref: -Nesa-

Pasha zemren qe ta fala
Ty tu tdasht tu tdasht su ndala
Shum e rend per mu ke ndarja
E zemres tem bani te fala 2x

-Rilind-
Sa tkam prit
Sa tkam prit
Ti nuk ke ardh
Zemren ma ke thy
Theje theje mos ndalo
Zemren qe te do
Hala te dooo
Theje theje mos ndalo
Zemren qe te do
Hala te doooo

Ref: -Nesa-

Pasha zemren qe ta fala
Ty tu tdasht tu tdasht su ndala
Shum e rend per mu ke ndarja
E zemres tem bani te fala 2x


Ky tekst u dërgua nga BlertaNesa Omaj & Rilind Alimani
Publikimi: 14/05/2022
Teksti: Rilind Alimani
Orkestrimi: Rilind Alimani
Video Produksioni: XL Films


Nesa & Rilind - Pasha Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Zemren".
3. Video është e këngës "Pasha Zemren", por nuk këndohet nga Nesa & Rilind.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nesa Omaj:


Komente 0