A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agon Latifi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Age:
  • 22
BIOGRAFIA: Agon Latifi is a singer of Pop music. Këngëtari i ri gjilanas, Agon Latifi shihet si një talent mjaft premtues dhe qyteti i Gjilanit pret që ai të ketë sukses të madh në skenën e muzikës kosovare. Kujtojmë që djaloshi është i biri i legjendës së boksit kosovar Agim Latifi. Ai është duke përfunduar studimet në RIT, ndërsa ka synim një karrierë të bujshme në tregun muzikor. Më datë 2 Gusht 2016, Agon publikon videoklipin "S'je Ka M'don", një këngë që është pritur mjaftë mirë. Teksti...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mevlud Rahimaj

Andi Qereti

John Tilio

Enur Pakashtica

Rod

Arian Gollopeni

Leonardo Gashi

Ardit Koduni

Phatooni

Toli


Tags: Agon Latifi, Agon, Agon Latifaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019