Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Intro (Punet E Rruges Vol 2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Punet E Rruges Vol 2)".
3. Video është e këngës "Intro (Punet E Rruges Vol 2)", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Intro (Punet E Rruges Vol 2)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Punet E Rruges Vol 2"

Komente

Asnjë Koment

02/06/2012

2012-06-02T02:17:24+00:00Wo rap bebys
Agresioni back again man
Punt E Rruges Vol.2
Loja osht e jemja biches

My Shqipe D.O.G and Buja
My Shqipe Tribun
My Shqipe Champs Records
My Shqipe MK4
My Shqipe KinG B-One
My Shqipe Bazzuka
My Shqipe Da Killa
My Shqipe Neggos
My Shqipe JT
My Hommy Da Son
My Shqipe L-Patriot
B-Mens and
My Shqipe Az M


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë