Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agresioni - Tra-La-La (Feat. Bazzuka & Neggos)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:
....................................................
Truni jem kejt tra la la une veq po heci majtas
Pom doket vetja si me kon ne Jamaica
Pom vesin tshpis qa pot vjen era kap shuni
Mos tju nin naj kush se ky sen osht teper nays
Edhe njo edhe dy edhe tri ne sistem
Ti je dashurija jem ti je e verrteta jem
Edhe njo edhe dy edhe tre tima i qoj
Qaq shum qe hay une bona mdoket qe po fluturoj
....................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendAgresioni
Featuring: Bazzuka & Neggos
Publikimi: 06/04/2012


Agresioni - Tra-La-La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tra-La-La".
3. Video është e këngës "Tra-La-La", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agresioni:


Komente 0