Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agresioni - Inati Inati (Feat. L-Patriot)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:2x
......................................................
let folin let folin let folin krejt nrrot somes
Prej inatit inatit dojn me plas tqimt e nanes
let folin let folin let folin krejt nrrot somes
Prej inatit inatit dojn me plas tqimt e nanes
......................................................

......................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendAgresioni
Featuring: L-Patriot
Publikimi: 02/06/2012


Agresioni - Inati Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati Inati".
3. Video është e këngës "Inati Inati", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agresioni:


Komente 0