Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Jom Rrit Me Hip-Hop

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jom Rrit Me Hip-Hop".
3. Video është e këngës "Jom Rrit Me Hip-Hop", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Jom Rrit Me Hip-Hop  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/12/2013

2013-12-20T01:31:22+00:00Intro:
Yeah
Agresioni man.
HipHop is all i do man

nuk bon mi hup andrrat suksesi vjen me kohen
kur ta mrrijsh livelin ather senet dallohen
kadal dal senet bohen kur t'shohin befasohet
inatgjit paketohen met qit posht ata munohen
kom pas vullnet me arrit me qit diqka ndrit
me ket qim nane jom rrit kurr stilin nuk e kom shit
kur pata hi une nsken shumica paten urrejt
thojshin spo vyjshe sen shqipe leje repin krejt
prej dites qe kom hi si lash kritikat mem nal
inatgjit qe u rrejn pe din kush skenen pe kall
agresioni o budall e sundon kit rap mahall
senet e tua jon veq fjal se ti je veq si prall
nuk jom menje madh edhe pse menojn qe jom
karakteristika jem osht seni ma i vlefshum
se jom i drejt un se heci me natyren
jom njoni prej atyne qe kerkujt sja ka frigen

Ref:
E Jetoj ket rap une s'foli fjal te buta
duhet me fol fjal me pesh yo e jo fjal te urta
E Jetoj ket rap une s'foli fjal te buta
duhet me fol fjal me pesh yo e jo fjal te urta

un jom slick si rick i kill the mic in this bitch
repi jem o aqik qe sun e bon kurqysh hiq
ata e din i la ngjum saher kthena boj zullum
trunin hiq sun ma mun se ja qi t'keqit grun
hala hala po sundojm kujt pja nin se qka thojn
ja nisin fillozofojn mendojn qe kta po na rrxojn
ti je reper dost i coft un kurdush ty ta thej menen
se ti bitch nuk ki zemer se sahora tjepi helum
un jom cari prej krejtve qe sguxon me ma prish timin
sun lun koqe ti me tigrin aka qat agresivin
nuk pe njohin mat mirin se jom i shtir per mat shtirin
i eger jom prej natyres qe repit ja shtin fitilin
krejt bertasin repi u kthy se skena don me shperthy
se ky osht hiti i kti viti qe une kom mjau shti nkry
pse po fryna se muj se e kom menen qelik
ju qe hani per dit per juve e lshoj ka ni hit (yeaa)

Ref:
E Jetoj ket rap une s'foli fjal te buta
duhet me fol fjal me pesh yo e jo fjal te urta
E Jetoj ket rap une s'foli fjal te buta
duhet me fol fjal me pesh yo e jo fjal te urta

Outro:
yeaa man jom rrit me hip hop e falenderoj bigin e tupac
qe e kan hap deren e repit per shum repera n'pergjithsi
R.I.P to two of the greatest to ever step foot in the rap game man
#salute and #respect


Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet